مقالات

وسایل نظافت منزل

لیست وسایل نظافت منزل

تندرستی و سلامتی وابسته به رعایت برخی از موارد مهم بوده است. یکی از پارامترهای بسیار مهم برای دستیابی به سلامت و تندرستی، نظافت و تمیزی بوده است. آیا می‌دانستید که وجود خاک بر روی سطوح می‌تواند سلامتی ریه‌های شما را تحت تاثیر قرار دهد؟ همچنین آیا می‌دانستید با عدم تمیز کردن محیط، سبب رشد بسیاری از میکروب‌ها و قارچ‌ها خواهید شد؟

با توجه به اهمیت و ضرورت تمیزی و پاکیزگی، بسیاری از افراد خلاق و هنرمند، برای کاهش بار سنگین تمیزی و نظافت، اقدام به تولید و بهره برداری از برخی محصولات و وسایل نموده‌اند. با توجه به لیست وسایل نظافت منزل، می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان، محیط مورد نظر خود را تمیز کرده و از بروز اتفاقات ناخوشایند، جلوگیری نمایید.

راهنمای انتخاب لیست وسایل نظافت منزل
راستی شما در این لیست چه محصولاتی را قرار داده‌اید؟ چقدر به فکر تامین سلامتی خود با استفاده از وسایل کاربردی و مناسب بوده‌اید؟ نیلا دکور قصد دارد با ارائه‌ی اطلاعات مفید و همچنین قرار دادن برخی از محصولات مفید در لیست وسایل نظافت منزل، تاثیر بسزایی در کاهش خستگی و همچنین افزایش تاثیر گذاری تمیزی و نظافت، برای شما داشته باشد. لذا پیشنهاد ما بر این است که در این مقاله همراه ما باشید تا با محصولات کاربردی و ایده آل بیشتر آشنا شوید.

انتخاب محصولات مناسب برای نظافت منزل

چه محصولاتی را در لیست وسایل نظافت منزل قرار دهیم؟

محصولات بسیار زیادی در زمینه‌ی تمیزی و نظافت، طراحی، تولید و به بازار عرضه شده‌اند. هدف از طراحی و تولید هر کدام از این وسایل، سهولت در تمیزی و نظافت، دقت بالا در تمیزی و همچنین سرعت بالا برای نظافت بوده است. لذا امروزه استفاده از این وسایل در بین اقشار مختلف مردم بسیار رواج یافته است.

چه محصولاتی را در لیست وسایل نظافت منزل قرار دهیم؟

نیلا دکور برای سهولت در دسترسی به بهترین وسایل نظافت در منزل، اقدام به فروش اینترنتی این محصولات نموده است. اما مهمترین گام‌ها برای دستیابی به یک منزل تمیز، تهیه یک لیست وسایل نظافت منزل، بوده است. در این لیست وسایل بسیار زیادی قرار میگیرد که هر کدام نقش بسزایی در تمیزی و نظافت منزل را در بر خواهند داشت.

همچنین بخوانید : نکات کاربردی در چیدمان آشپزخانه

1- پوشاک مناسب

یکی از وسایل بسیار مهم، انتخاب پوشاک مناسب برای نظافت بوده است. انتخاب دستکش‌های مقاوم، چکمه‌های بلند و ضد آب، روپوش‌های مناسب از جمله پوشش‌های ایده آل برای تمیزی و نظافت به شمار می‌روند.

پوشاک مناسب

در نظافت منزل اغلب دستها بسیار دچار آسیب دیدگی خواهند شد. لذا انتخاب یک دستکش مقاوم و ضد حساسیت، بسیار مهم و ضروری بوده است. همچنین انتخاب چکمه‌های مناسب، از آلودگی پاها جلوگیری نموده و سلامت پاها را در بر خواهد داشت.

زیرا قرار گرفتن پاها برای مدت طولانی در محیط نمدار و مرطوب، مضرات زیادی را به همراه دارد. روپوش‌ها نیز به نوعی از لباس شما در برابر آلودگی‌ها و همچنین مواد شوینده، محافظت نموده و تمیزی مناسبی را برای شما به همراه دارند.

انتخاب پوشش مناسب در نظافت منزل

2- مواد شوینده مناسب

از دیگر وسایل مورد نیاز برای تمیزی و نظافت، می‌توان به مواد شوینده مناسب اشاره نمود. مواد شوینده به نوعی می‌توانند مهمترین وسیله در لیست وسایل نظافت منزل به شمار روند. انتخاب شما بین انواع مواد شوینده کدام است؟

مواد شوینده‌ی جرم گیر، مواد شوینده‌ی سفید کننده، انواع تایدها و بسیاری از مواد شوینده‌ی دیگر می‌توانند تمیزی و نظافت ایده آلی را برای شما به همراه داشته باشند. امروزه بسیاری از انواع مواد شوینده برای تمیزی و نظافت تولید شده اند که تاثیر بسزایی در کاهش زمان شستشو و همچنین افزایش کیفیت شستشو داشته اند.

مواد شوینده مناسب

از جمله انواع شامپوهای مناسب برای شستشو فرش، مبلمان و غیره و همچنین انواع شیشه شورهای ایده آل، علاوه بر کاهش زمان شستشو، تاثیر بسزایی در تمیزی و نظافت نیز خواهند داشت.

نکته حائز اهمیت در انتخاب و موارد استفاده‌ از این مواد شوینده بوده است.با ترکیب این مواد، برخی از سموم ایجاد می‌شوند که تاثیرات مخربی بر روی سلامتی بدن خواهند داشت. لذا توجه به دستور مصرف و همچنین توجه به موارد استفاده از این مواد شوینده، بسیار مهم و ضروری بوده است.

3- انواع دستمال‌ها برای شستشو

یکی از وسایل مهم در لیست وسایل نظافت منزل ،انواع دستمال‌ها هستند. دستمال‌ها تنوع بسیار زیادی را در بر دارند که سبب افزایش موارد استفاده از آنها خواهد شد. برخی از آنها برای تمیزی و نظافت انواع شیشه‌ها، برخی برای خشک کردن سطوح، برخی برای پاک کردن و تمیز کردن اجسام مختلف و غیره طراحی و تولید شده‌اند.

انواع دستمال‌ها برای شستشو

نکته حائز اهمیت در استفاده از این محصولات، موارد استفاده‌ی خاص آنها بوده است. اگر تمایل دارید که دستمال مورد استفاده‌ی شما از کیفیت روز اول برخوردار باشد، باید حتما موارد استفاده از آنها را رعایت کنید.

به این معنی که از دستمال‌های مخصوص تمیز کردن شیشه، فقط برای تمیز کردن شیشه استفاده نمایید. در این صورت حتما شاهد نتایج ایده آل و مثبتی خواهید بود.در غیر این صورت دستمال مورد استفاده‌ی شما، حتما کیفیت خود را از دست داده و گزینه‌ی مناسبی برای تمیز کردن به شمار نمی‌رود.

انواع جارو در نظافت منزل

4- انواع جارو‌ها برای تمیز کردن سطوح مختلف

گرد و خاک و بسیاری از آشغال‌های ریز که قابل رویت نیستند را می‌توان با استفاده از انواع جاروها پاکسازی نمود. این نوع از وسایل نیز با توجه به نیاز مصرف کنندگان در انواع بسیار زیادی طراحی و تولید شده اند.

برخی از این جاروها به صورت دستی و برای مصارف بسیار کم و برخی دیگر به صورت برقی و الکترونیک مورد استفاده قرار خواهند گرفت.جارو کردن به منزله‌ی پاکسازی سطوح از زباله‌ها و گرد و خاک بوده است. استفاده از جاروهای الکترونیکی و برقی برای سطوح مختلف، بسیار ایده آل و مناسب بوده است.

از این جاروها برای سطوحی مانند فرشها، سرامیک‌ها، پارکت و غیره استفاده می نمایند.در انتخاب جارو برای منزل باید به بسیاری از پارامترها توجه نمود. توجه به برند تولیدی، قابلیت‌های جارو، قدرت و مکش جارو و بسیاری از پارامترهای دیگر، انتخاب هوشمندانه را برای شما به همراه خواهد داشت.

از این جهت با اطلاع کامل از محصول، می‌توانید یک خرید موفقیت آمیز را تجربه نمایید. لازم به ذکر است که قبل از استفاده از این محصولات، اطلاعات کاملی نسبت به آنها کسب کنید تا ناخواسته سبب سوختگی آنها نشوید.

5- انواع تی‌ها

از نقش تی‌ها در پاکسازی سطوح چه می‌دانید؟ به جرات می‌توان گفت یکی از تاثیرگذارترین و همچنین یک از مفیدترین انواع وسایل نظافت در لیست وسایل نظافت منزل انواع تی‌ها هستند. این محصولات به راحتی سطح منزل، آشپزخانه، راه پله و غیره را تمیز نموده و تمامی آلودگی‌ها را از روی سطح زمین، می‌زداید.

انواع تی‌ها

همانطور که می‌دانید یکی از منابع مهم برای انتقال بیماری، سطح آلوده‌ی زمین بوده است. اما با خلق ایده‌های ناب از سوی افراد خلاق و خوش فکر، شاهد انواع زمین‌ شوی‌ها و انواع تی‌ها هستیم که هر کدام مزایای خاص و ویژه‌ای را در بر خواهند داشت.
علاوه بر مزایای ذکر شده، تی‌ها می‌توانند سرعت بسیار بالایی به نظافت و تمیزی منزل بخشیده و جذابیت را برای منزل شما به همراه داشته باشند.پس از ورود انواع تی‌ها به بازار رقابتی و استقبال قابل توجه مخاطبین از این محصولات، شاهد تولید این محصولات در انواع گسترده توسط برندهای مختلف خواهیم بود.

از این جهت امروزه می‌توان تنوع گسترده‌ی این محصولات در بازار رقابتی را مشاهده و از کاربرد آنها شگفت زده شد.از جمله انواع کاربردی این نوع از تی‌ها می‌توان به تی اسپری دار و همچنین تی شوی اسفنجی اشاره نمود. نیلا دکور با توجه به موارد استفاده‌ی گسترده از این تی‌ها، اقدام به عرضه‌ی آنها به بازار رقابتی نموده است. شما طرفدار چه نوع زمین شوی و یا تی‌ها هستید؟

انواع تی در نظافت منزل

خرید لوازم شستشو و نظافت

6 – انواع وسایل جانبی برای تمیزی

با در نظر گرفتن اهمیت بسیار زیاد تمیزی و نظافت و نقش آن در تامین سلامت، مخصوصا در روزهای کرونایی، وسایل بسیار زیادی طراحی و تولید شده اند که هر کدام مزایای فوق العاده‌ای را در بر خواهند داشت. نیلا دکور با عرضه‌ی برخی از نمونه‌های این وسیله‌ها گامی موثر در جهت تکمیل لیست وسایل نظافت منزل برداشته است.

انواع وسایل جانبی برای تمیزی

از جمله محصولات عرضه شده‌ی جذاب و کاربردی در این فروشگاه، می‌توان به دستگاه موگیر اشاره نمود. این دستگاه از جمله دستگاه‌های کاربردی به شما می‌رود که مزایای فوق العاده‌ای را در بر داشته است.
وجود مو در منزل یکی از موارد انکار ناپذیر بوده است. اگر شما در منزل خود ریزش مو ندارید، حتما فرد دیگری مانند پدر، همسر، برادر، فرزند و غیره از ریزش مو رنج می‌برند. اما قسمت ناخوشایند این مقوله، ریزش مو در منزل و وجود تارهای مو در منزل بوده است. اما راهکار چیست؟ استفاده از دستگاه موگیر گزینه‌ی هوشمندانه و مناسبی برای از بین بردن تارهای مو در خانه بوده است.

انواع وسایل جانبی برای تمیزی

هوشمندانه خرید کنید

آیا شما هم دغدغه‌ی یک خرید موفقیت آمیز برای وسایل نظافت در منزل را دارید؟ بسیار پیش آمده است که اقدام به خرید انواع وسایل نظافت در منزل نموده و با عدم کیفیت محصولات مواجه شده‌ایم.

در این صورت علاوه بر حس ناخوشایند عدم تمیزی و نظافت حتی با صرف زمان طولانی، هزینه‌ی گزافی را نیز پرداخت نموده‌اید. اما راهکار چیست؟ برای تجربه‌ی یک خرید موفقیت آمیز و هوشمندانه، به یک مرکز خرید جامع و معتبر مراجعه کنید. نیلا دکور با توجه به نیاز مشتریان و همچنین با در نظر گرفتن قیمت مناسب برای محصولات عرضه شده، از جمله مراکز ایده آل برای خرید لیست وسایل نظافت منزل می‌باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.