به دلیل حجم بسیار بالای سفارشات و همچنین دقت بسیار زیاد در امر بسته بندی کالاها، مدت زمان ارسال کالا تا 7 روز کاری پس از واریز وجه انجام خواهد پذیرفت(روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد).
هم چنین قابل ذکر است که بعضی از کالاها مثل پرده و قالیچه، به صورت سفارشی آماده می شوند و زمان ارسال این قبیل کالاهای سفارشی، مطابق زمان اعلام شده در توضیحات محصول می باشد.

رویه ارسال کالا در تهران و شهرستان به صورت زیر می باشد:

در تهران

ارسال کالا در تهران از طریق پیک، تیپاکس یا پست انجام خواهد شد و هزینه ارسال در زمان تحویل کالا دریافت خواهد شد.

در شهرستان

1. ارسال کالا به شهرستان با توجه به نوع کالا توسط تیپاکس، پست و یا باربری انجام می شود.
در صورتیکه حجم و وزن کالا در حالت نرمال باشد، کالا با تیپاکس و پست ارسال شده و توسط این مراجع درب منزل تحویل داده خواهد شد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست یا تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی ما هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
در صورتیکه حجم و وزن کالا زیاد باشد، ارسال کالا از طریق باربری انجام خواهد شد و مکان تحویل کالا، در محل دفتر باربری شهر آدرس مشتری می باشد.

2. هزینه حمل کالا بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست / تیپاکس و باربری، بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی ما هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ضمانت تحویل سالم تا زمان تحویل کالا

با توجه به اینکه ماهیت اکثر کالاها شکستنی می باشد، ضمانت تحویل سالم کالا تا زمان دریافت کالا توسط مشتری عزیز می باشد و پس از آن هیچ گونه شکستگی یا خرابی مورد قبول نخواهد بود.

شرایط مرجوع کالا

در صورتیکه کالا معیوب و یا مغایر با سفارش به دست مشتری برسد، مشتری محترم می بایست بلافاصله ” فقط از طریق ارسال پیامک به شماره 09372040051 ” مورد پیش آمده را به مجموعه نیلادکور اعلام نماید تا بررسی شده و در اسرع وقت نسبت به مرجوع و جایگزینی کالا اقدامات لازم انجام گیرد.

گاهی اوقات کالای سفارش مشتری، آخرین موجودی آن محصول بوده و امکان ارسال جایگزین وجود ندارد. در این شرایط مجموعه نیلادکور موضوع را به اطلاع مشتری محترم رسانده و در این شرایط، یا کالای مشابه با رضایت مشتری برای ایشان ارسال خواهد شد و یا اینکه وجه واریزی مشتری به همان حسابی که واریز انجام داده، عودت داده خواهد شد.

تذکر:

به دلیل اینکه اکثر کالاها جنبه تزئینی دارند و حتی پس از یک سال استفاده نیز ظاهر کالا هیچ تغییری نخواهد کرد، امکان عودت کالا به دلایلی غیر از ایراد در کالای ارسالی که در پاراگراف بالا ذکر شده، به هیچ عنوان وجود ندارد.